Elrettentő levelek - újra

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Elrettentő levelek - újra
Korall egykori kiváló topikjának folytatása.Szörnyűlködj és szórakozz:)!

Ahogy nem kéne levelezni, példákkal illusztrálva (kérem, hogy a nickeket és a személyeskedést mellőzzük).   
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
varnyu#492009-05-05 00:21:17
Válasz a(z) 48-es üzenetre:

Szerintem ne találgass. A téma gazdája leirta fenn, hogy itt milyen jellegű levelekre gondol:

*Ahogy nem kéne levelezni, példákkal illusztrálva (kérem, hogy a nickeket és a személyeskedést mellőzzük).*

 :-) 
club2#482009-05-01 23:39:13
Válasz a(z) 47-es üzenetre: Csak találgatok. Netán fogalom zavarokra gondolsz? Mint pl: biztonságos pszichopata állat?
varnyu#472009-05-01 22:23:42
Válasz a(z) 46-es üzenetre:

Azt gondolom, hogy nem igazán a nyelvtani hibákkal van itt a legnagyobb gond  :-) 
viperkit2#462009-04-28 00:36:26
Azért kiváncsi lennék,a sok nyelvtani genik közül kinek volt már igazi orgazmusa.Vagy csak szinlelés megmagyarázás az is.viperkit
orallady#452009-04-05 20:22:12
Válasz a(z) 44-es üzenetre:Szerinted felfogná?? Én kétlem, azért elgondolkoztatott, léteznek ilyen és ehhez hasonló mentalitású embernek csak nagy nagy jóindulattal mondható "létformák" jááááááj és köztünk élnek Brrrrrrrrr.......
varnyu#442009-04-05 20:04:25
Válasz a(z) 43-es üzenetre:

Én ilyenkor szoktam alternativaként felajánlani a vacogós fogú lovat  :-D 
orallady#432009-04-03 20:36:14
Sziasztok, gondoltam megosztom veletek az én elrettentő levelemet.
"
Pasi: 
Szeretem ha szopiznak!

Én:
Szia  XY!

Neked is kellemes napot kívánok!
Erre most mit kellene válaszolnom,?? Gondolom azt, hogy rohanok szopizni?? Az adatlapod üres abból nem tudok meg semmit, a Leveledből még annyit sem. Gondolom alkalmi kalandot keresel, mert ha nem így lenne nyilván kicsit több fáradtságot, fektettél volna a leveledbe.
üdv: Lady

Pasi :
Kedves!
Te nem alkalmi kalandot keresel?
Volt már olyan aki megkérte a kezed?
Ha igen térdenálva kérek a hölgytől bocsánatot!

Én:
 Kedves!
> > > 
Ha elolvastad az oldalamat akkor láttad volna, hogy nem keresek senkit, mert akit kerestem az rám talált már egy jó ideje. Igaz a kezemet nem kérte meg, de nincs is rá szükségem, mert nem házasságra vágytam, hanem egy tartós korrekt kapcsolatra, ami a szexen alapult, ugyanakkor nem nélkülözi az emberi értékeket sem. De gondolom ezt Te nem is érted, hiszen ha jól értem soraidat, olyat keresel, akihez csak úgy felugrassz, odatartod szopi-dugi és nincs vele semmi baj, már mehetsz is tovább.
> > > 
> > > sok sikert hozzá!

Pasi:
Drága!
Szerintem te nem vagy normális!
Eltévesztetted a helyet!
Miért is hírdetsz? Mit keresel itt?
Nem egészen értelek! Hát ha találtál egy faszt, akit rendszeresen szopogathatsz, akkor miért tartod itt fel a sort? Meg az érthetetlen hülye dumáddal?
> > Kézcsók!

Én:
> Mondtam, hogy nem fogod érteni   :-D   
> Minden jót  

Pasi:

Kezdjüke előről!
Szeretem, ha szopiznak!

Na itt már nem válaszoltam, de pár hónap után újra megkeresett. Tényleg NEM ÉRTETTE  :-( 
ferj#422009-03-24 12:00:30
Válasz a(z) 23-es üzenetre:Navtsi-nak igaza van. Annak idején, amikor még az írógépeken sem volt ékezetes betű, jelezni tudták az ékezetet. Vagy aposztroffal (ez van minden billentyűzeten) vagy kettőzéssel, mint a táviratokban. Én is igyekszem legalább kétszer átolvasni az irományomat, mielőtt elküldöm. Így is előfordul benne hiba. Nekem is elrettentő tud lenni a sok helyesírási és gépelési hiba, volt már olyan, hogy emiatt nem jött létre kapcsolat, mert nem tudtam kihámozni mit is szeretne a levél írója.
neilimen#412009-03-22 19:01:53
Válasz a(z) 40-es üzenetre:Egyátalán nem sértődtem meg. És szerintem értelmes hozzászólásom volt, de majd a fórum alapítója eldönti tényleg nem ide való az a, amit írtam. Valójában ő örült, hogy hozzászóltam a témában. Az adatlapomon nincs semmi így nem is jó és nem is rossz, leginkább semmilyen.
Én ezzel lezártnak tekintem a támát. Minden jót!
club2#402009-03-21 19:26:03
Válasz a(z) 38-es üzenetre: Látod ez viszont már probléma. Megsértödtél mert emberek merték elmondani a véleményüket. Ami ennél is szomorubb arogánskodsz /elnézést, hogy felzaklattalak Varnyu .stb/ Hidd el nem fog miattad idegcsilapitókat szedni. Ami engem illett hogy nem az a mérce amit én irtam talán meg kellene kérdezni pár nöt, hogy szerintük mennyire jó az adatlapod.
lesfleursdumal#392009-03-21 07:41:37
Válasz a(z) 35-es üzenetre:

Szerintem nagyon jó, hogy megszólaltak a férfiak is, köszönöm. Tökéletesen értem az álláspontodat. De! Club2-nek sok mindenben igaza van. Nekünk is a kedvünket szeghetné a rengeteg jobb esetben semmitmondó, rosszabb esetben igénytelen levél, ami többnyire az alapvető kommunikációs normákat sem tartja be, de minimálisan arról tanúskodik, hogy az illető semmibe vette a reglapomon megfogalmazott kéréseket. Nekem a reglap és a blog együtt egy sok gondolatot, hangulatot megfogalmazó, nagyon informatív anyag, jó néhány képpel. Ezek után semmi kedvem egy-kétsoros levelekre ugrani. És bizony az üres, jellegtelen reglap sem jó ajánlólevél. Mégsem vagyok türelmetlen. Engem nem a negyvenkilenc igénytelen levélíró érdekel, hanem az az egy az ötvenből, aki tényleg jó levéllel keres meg.

Hadd álljon itt ezúttal egy jó példa az első levélre: 

"Szia!

Adatlapod felkeltette az érdeklődésem. És most röhögök ezen a mondaton. Nem gondoltam volna, hogy ezt valaha leírnám, de úgy tűnik, valóban nem célravezető prekoncepcionálni. Ezt valahol Márai írta, rendszerint igaza van, de azért nem mindig. Ez a nyitómondat annyira sablonos, hogy már ideális lenne novellafelütésnek is. Mégis konkrétan ez jutott eszembe. Néha elnézelődik az ember társkereső oldalakon, és mosolyog a nők abszurd igényein, aminek nem lehet megfelelni, és keresnek évek óta, mert lehetetlent akarnak, aztán random-péniszen landolva bánkódnak a sors kegyetlenségéért. Ezt a jelenséget már évekkel ezelőtt kifiguráztam a regényemben (ami egyébként pocsék, de még javítható, cirka 28 átírás után még elégedett is lehetek vele) - írtam egy fiktív egész oldalas társkereső hirdetést nonszensznél irreálisabb szükségletekkel, és arra jutottam, hogy világszerte 0,18 férfi felelne meg a vágyaknak. Aztán vettem a fáradtságot, és elolvastam, amit magadról írtál, és elég sokáig kellett böngészni, hogy találjak végre valamit, ami nem passzol. Oké, az "okos, intelligens, vonzó" relatív, mint Einstein elmélete - és ezen a ponton tulajdonképpen el is vethettem volna a levélírás gondolatát, hiszen...

E hónap közepén le kellett adnom egy tudományos jellegű munkát. Szorgosan kijegyzeteltem a szakirodalmat, elégedetten hátradőltem, majd trónpózba helyezkedve klaviatúrát ragadtam, és megdöbbentem. Alkotó tevékenységet folytatok, reflexszerűen annak megfelelően jegyzeteltem, és a tudományos gondolkodáshoz az egész használhatatlannak bizonyult. Vagyis Einstein annyira nem hasonlítható.
Aztán Jávor Pál. Ő meg milyen? Fogalmam sincs. Máris a pokolra jutottam szemedben...
És még táncolni sem tudok. Ez mondjuk zavar is, de attól tartok sok-sok türelem kéne valakitől, hogy ez megváltozzon.
Elsődleges elrettentés kipipálva, csak hogy ne raboljuk egymás drága idejét.
Mivel adatlapomnál nem voltam kellően körültekintő, hogy megfelelően informatív legyen, így az alapján kissé nehéz lehet "képbe kerülni".

Viszont kérdeznék, ha szabad:
Honnan az idézet?
És a tükrökkel mi a helyzet? Valahogy nem teljesen világos a gondolatmenet. Eleve, tükrökről nők beszélnek. Ellenpélda: Tarkovszkij - Tükör. Akkor az oldalnyi szövegben található "tükör" kifejezések száma egyenes arányban áll az EQ-val? Vagy a nők tényleg tele vannak tükrökkel, a férfiak pedig eltévednek bennük?

Szép estét/napot, vagy bármit!

Ja, és mintha a bokán a férfinak nemcsak a szempára lenne érezhető - szerintem."
neilimen#382009-03-20 22:38:46
Csak gondoltam megosztom a gondolataimat. Elnézést, ha megszakítottam a trendet és ez téged felzaklatott varnyu:)A másik kedves hozzászólónak, hogy igazat adok neki, hozzátéve annyit , hogy szerencsére nem az a mérce hogy te mint egy férfi túlléptél az adatlapomon. Tisztában vagyok vele hogy, nincs leírás magamról és a vágyaimról, mert feleslegesnek érzem, pont  te általad említett okok miatt..
varnyu#372009-03-20 20:22:48
Válasz a(z) 35-es üzenetre:

Lehet, hogy érdekes ez a topic, de van egy cime is, mégpedig *Elrettentő levelek*. Ha Te pontosan fogalmazva, jó helyesirással irsz megkapó fogalmazású leveleket, azok miért lennének elrettentőek????  :-O 

 :-D 
club2#362009-03-20 19:09:50
Azt mondják a harag rossz tanácsadó. Szerintem itt a büszkeség is az. A statisztika kegyetlen egy másik oldalon ötven-hatvan dominára kb ezer sub/mazo ffi jut. ne csodálkozz, sokszor arra sincs ideje, hogy minden jelentkező levelét végigolvassa./Itt most csak amatördominákra gondolok/ Az első levél általában rövid, egy két soros. A következő lépés ha nem tud dönteni az, hogy megnézi az oldalad. Én megnéztem a tied, sorry de ha domina lennék simán átlépnék rajtad.
neilimen#352009-03-19 12:59:52
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/46105.jpg
Nos tényleg érdekes ez a topic. Annyit azonban hozzátennék, hogy én már sok nőnek írtam levelet. Tettem ezt pontos helyesírással, rendkívül udvariasan, olykor megkapó fogalmazással. Tapasztalatom szerint a nők 80 százaléka félredobja az igényesen megfogalmazott leveleket is. Még mielőtt azt gondolnátok,személyem nem túl érdekfeszítő, elárulom, hogy a hétköznapokban a nők körében sikeres, sportos férfi volnék..Így csak nézelődni járok ide. Ezzel a hozzászólásommal csak azt akartam érzékeltetni, hogy a szituáció olyan ezen az oldalon, hogy van egy nő a fotelben és kezében 100 levél és sorra dobálja a kandallóba azokat, ami valamelyik férfinek elveszi a kedvét, valamelyiknek nem, meggyőződésem szerint egy büszkének igen.
varnyu#342009-02-20 15:12:39
Válasz a(z) 33-es üzenetre:

Front van  :-D 
lesfleursdumal#332009-02-19 18:16:02
Ma mindenki megbolondult:))?

> NNN írta (2009-02-19 09:00:58):
> > Szia !
> > 
> > Litániát nem írok mivel a szavak embere vaok és én meg ezt tartom idöpazarlásnak ha akarsz 1 intelligens ápolt jómegjelenésű ffit akkor válaszolsz ! Skypem van ott tudunk csacsogni ha megfelel ! ha nem igy jártunk !
>
lesfleursdumal írta (2009-02-19 10:25:22):
> Akkor így jártunk. Minden jót:)!
> 
NNN válasza: benne vagy ?
lesfleursdumal#322009-02-19 15:44:18
Íme, egy ritka szép példája a lekezelő, buta hímsovinizmusnak, és annak, hogy nagyon ritkán még a magamfajta harcedzett Eropolis veteránnál is ki lehet verni a biztosítékot (az utolsó válaszom elég elrettentő lett, de nem bánom:)):

> > > > > > > > bbb írta (2009-02-19 08:58:42):
Tárgy: valóban izgató, lányos tested van...
> > > > > > > > > ...hogyhogy még mindig keresgélsz? Hiszen bukunk mi az ilyenre, pasik.
> > > > > > > > > 
> > > > > > > > > BBB
--
> > > > > > > lesfleursdumal írta (2009-02-19 11:16:59):
> > > > > > > > Köszönöm. A pasik valóban buknak az ilyenre, viszont én nagyon megválogatom, hogy én milyen pasikra bukok:). 
> > > > > > > > 
> > > > > > > > Szép napot: Virág
--
> > > > > > bbb írta (2009-02-19 11:38:25):
> > > > > > > Tudod mi a sok válogatás vége? Általában az ember, finom, kerek popója nagyot koppan két szék között  - bár lehet, hogy számodra egy kis fájdalom még tán izgató is.   :-P 
--
> > > > > lesfleursdumal írta (2009-02-19 12:21:36):
> > > > > > Nem, a sok válogatás vége az önismeret, meg a más szemlélet arról, hogy mi a fontos:). Sok mindent meg lehet szokni. Az egyedüllétet is. A társfüggés sajnos a legkárosabb dolgok egyike, amit életemben láttam... 
--
> > > > bbb írta (2009-02-19 12:25:38):
> > > > > Hm... Szóval nem ismered magad.  
> > > > > Akkor viszont azt sem tudod igazán, kit keresel. De akkor hogyan válogatsz?  
> > > > > 
> > > > > A függés semmiben sem jó. Engem csak a fiammal lehet függővé tenni. Semmi másban  
--
> > > lesfleursdumal írta (2009-02-19 12:44:50):
> > > > Érdekes, sőt, komikus megállapításra jutottál. Az tudja csak igazán, hogy mit nem tud, aki már épp elég sokat tud, pl. magáról. Kevés ember rendelkezik itt határozottabb elképzelésekkel arról, mit keres, mint én:)). És ezt már egy hosszabb novellányi betűtenger is tanúsítja (ld. reglap, blog). Ha kötekedni akarsz, keress magadnak más partnert. Rólam lepattansz, de semmi kedvem ezzel tölteni az időm:))... 
> > > > 
> > > > Sok sikert, BBB!
--
> > bbb írta (2009-02-19 12:49:16):
> > > nem értelek. Miért kötekednék?...
--
> lesfleursdumal írta (2009-02-19 12:52:57):
„> > > > Hm... Szóval nem ismered magad.  
> > > > Akkor viszont azt sem tudod igazán, kit keresel. De akkor hogyan válogatsz?  ”
> > Á, dehogy, igazad van, ez tényleg nem kötekedés. Bocs:))... És tényleg sok sikert!
--
bbb írta (2009-02-19 15:03:44):
> Hát tudod, akkor valószínűleg erre igaz a mondás, hogy mindenki magából indul ki.... Nem szokásom kötekedni... Te meg hogy mit veszel magadra, és mit nem, az ezek után a Te dolgod. Nem elég egy csini test, a fejecskébe sem árt, ha van valami... Ha más nem némi jóindulat embertársaink iránt.
> 
> Neked is minden jót!
--
A te fejecskédbe kéne valami, kedves BBB, a hulla nagy önteltségen kívül. Nekem nem csak kívül, belül is van, ezt csak a hülye nem látja, akár innen is. Neked viszont a külsőddel is gond van. Bocs, ha őszinte vagyok ezek után:). Örülj, ha én nem adok tovább referenciát rólad, mint ahogy korábban én kaptam. Igaz volt. Te papolsz jóindulatról:))? Ritka kellemetlenkedő kis öntelt pöcs vagy. Na viszlát. Tiltás.
varnyu#312009-02-08 16:20:53
Válasz a(z) 30-es üzenetre:

Lehet  :-D   :-D 
club2#302009-02-07 17:47:10
Szerintem csak irigykedsz, mert ö egy édes, aranyos, odaadó, szótfogadó ,tabu-mentes, elvarázsolt és tüneményes subocska
varnyu#292009-02-04 18:54:03
Válasz a(z) 28-es üzenetre:

Mi kötözködünk, Te meg kötözöl  :-P 
baal666#282009-02-03 02:38:35
...perssze,semi máss nem mety csakk a kötöszködés!!atta numbrelyai!!!
varnyu#272009-02-02 21:03:15
Elképzelhető, hogy valahogyan hatékonyan alakitottam át az adatlapom, mert mostanában nem nagyon kapok példénak felhozható elrettentő levelet (de szerintem ez inkább a levelezés korlátozásának köszönhető..... minden rosszban van valami jó  ;-)   )

Viszont találtam egy elrettentő adatlapot.... persze, csak név nélkül  :-) 

"XY tüneményes subocskája vagyok

Üdvözöllek, xy vagyok, 45 éves elvarázsolt subocska, lakhelyem Magyarország, Dél-Dunántúl.

Eropolis BDSM negyedébe költöztem be.

A párommal együtt vagyok itt

Igazából nem keresek senkit. Akit kerestem, már rám talált. XY saját kis tündéri subocskája vagyok.

Édes, aranyos, odaadó, szótfogadó, tabu-mentes.. 
Néha ugyan kicsit nagyszájú, néha hisztis, néha engedetlen.. 
Persze ennek nincs jeletősége.. ettől még én vagyok az Ő sub-tündérkéje. 
Hogy én milyen szerény vagyok.. 

Háát.. Uram és parancsolóm rosszallását fejezte ki, amiért ily módon átírtam a reglapom szövegét. 
A szófogadatlan subocskák pedig büntit kapnak.. Én is. "

Ugye, hogy milyen *édibédi, tündibündi* adatlap???
Elképzelem a mögötte lévő 45 éves subot *(ha ugyan sub, amit kétlek)* , amint ilyen hangnemben édeleg a pasijával, a dommal. Ari hölgyike *(ha ugyan egyáltalán nőnemű, amit még jobban kétlek)* lehet  :-D 
 :-D 
cseem#262009-02-02 17:10:54
Válasz a(z) 25-es üzenetre:

Ez remek költemény.
lesfleursdumal#252009-02-01 16:52:49
"> szia kedves! azt szeretni hogy ez válaszom neked ezért tesztik neked!! 2 hét ez szeretni találkozni veled??? szabad-e??? irj"

Erre udvariasan feltételeztem, hogy nem magyar. Sajnos, de:)).
navtsi1#242009-01-27 08:44:48
Válasz a(z) 23-es üzenetre:A karaktermapban megkereshetők a kódok. Ennyi igényességet joggal várhatunk el egymástól. Aki itt igénytelen, az az ágyban is az.
palanta#232009-01-27 08:09:59
Válasz a(z) 22-es üzenetre:

de vannak, akik külföldről jelentkeztk be - vagy a cégnél, ahonnan stikában feljár ide, nincs csak angol billentyűzet...
navtsi1#222009-01-26 07:22:20
Tudom, hogy kicsit off, de engem borzasztóan zavar, ha egy levélben (adatlapon) ékezet nélkül, és még rengeteg hibával is írnak. Nálam ez igénytelenséget, a másik semmibevételét jelenti.Bocs, de azt szoktam mondani, hogy nem mindegy mi lóg a nyakamban: Az aranyérem, vagy az aranyerem?
varnyu#212009-01-25 11:00:26
Válasz a(z) 20-es üzenetre:
Ja, hogy Te semmivel nem vagy megelégedve  :-P 
Ezek legalább udvariasak  :-D 
lesfleursdumal#202009-01-25 00:08:18
"szia les
szívesen szopznám a hegyes kis cickódat
esetleg egy felcsatolhatóval le is rendezhetnél közben
ha lehet ne legyen nagy mert attól sikítoznék
puszi"

Hát...én is sikítoztam...a röhögéstől...
lesfleursdumal#192009-01-24 20:40:13
A következő gyöngyszemet egy olyan barátnőm kapta, aki világosan leírja a reglapján, hogy megtalálta a párját, nem keres senkit: 

"Talalkozunk? Akar most es - varom tel.szamat!
186 magas 86 kilos sportos ferfi vagyok"

Bámulatos és talányos egyben:).
lesfleursdumal#182009-01-19 17:10:35
Válasz a(z) 17-es üzenetre:

Jó ötlet, várjuk szeretettel:).
bogi-#172009-01-19 17:05:20
Válasz a(z) 12-es üzenetre:

Szerencsére, leveleket nem tudok be copyzni....de lenne egy javaslatom. A chatbe is van egy-két nem oda illő mondat, szerintem azok is ide valók...csak, hogy tanuljanak egyesek jó modort, hogy is tudnak beilleszkedni egy társaságba
lesfleursdumal#162009-01-19 16:20:10
navtsi, varnyu: tökéletesen egyetértünk trágárkodás ügyben:).
varnyu#152009-01-19 16:14:39
Válasz a(z) 14-es üzenetre:

Jaja!!! Pl.itt egy mondat: szopjál le, te kurva.

Ha ezt levélben kapom, meg ugyan nem sértődök rajta, de véleményem az van, igen jól feljett. És néha én is megengedem magamnak azt a luxust, hogy a válaszban felajáljam az illetőnek azt a bizonyos vacogó fogú lovan, hogy forduljon hozzá ezzel a kéréssel  :-D 

Ha az Uram mondja, más. Sőt.... akkor szoktam magam kellemetlenül érezni, ha *nem igy* mondja  ;-) 
navtsi1#142009-01-19 12:25:38
Válasz a(z) 13-es üzenetre:Igazad lehet, én azonban külön választom. Más amikor a szenvedély hevében, a közelgő orgazmus hatására trágárkodik az ember fia-lánya, és megint más, amikor szexualitásról beszélgetünk, netán bemutatkozó levelet írunk, az abban történő trágárság. Ez utóbbit nem tudom elfogadni.
lesfleursdumal#132009-01-19 09:42:50
Válasz a(z) 10-es üzenetre:

Trágárkodni én is szoktam, hajjaj, az az élvezet fele:)), a baj a durvasággal,érzéketlenséggel, erőszakossággal van. Mert az bizony nem fér bele. Az emberek jelentős része amúgy is abszolút téves és ostoba feltételezésekkel rendelkezik arról, mit élvez egy mazochista és/vagy szubmissszív nő. Én is chateltem a hetekben egy amúgy kedves és intelligens sráccal, aki aggódva kérdezte, hogy ugye, a dominanciába nem férne bele, hogy ő orálisan örömet szerezzen nekem. Mosolyogva írtam vissza, hogy dehogynem, kinyalhat nyugodtan, sőt:)). Ugyanakkor pontosan tudtam, hogy ez nem fog bekövetkezni, mert a dolog arról árulkodott, hogy az illetőnek fogalma sincs a dominancia mibenlétéről, ráadásul túlzottan határozatlan hozzá.
lesfleursdumal#122009-01-19 09:35:49
Válasz a(z) 8-es üzenetre:

Köszönöm:), írjatok, szörnyűlködjetek, ettől fog működni a topik. Ha valaki ritka bunkó, a nicket kiírhatjátok, ha gondoljátok, de változatlanul kérem, hogy valódi nevet semmiképpen se írjunk ki. Én azért nem írok nicket, mert nem tartom szükségesnek.
club2#112009-01-17 22:01:44
Valaki emlegette a személyiségjogokat. Miért ne lehetne kiírni a nevét? az csak egy nicknév. nem hiszem, hogy az életben is Bunkó Gézának hivják.De ha jogilag még mindig problémás akkor ez a megoldás. Bunkó Géza  xyz nicknéven az alábbiakat írta és lehet idézni.
navtsi1#102009-01-15 07:42:42
Válasz a(z) 9-es üzenetre:Valószínűsítem, hogy az idézett levél megalkotója nem tudja értelmezni, amit az adatlapodon látott (mert olvasni biztosan nem tud) Látott valami ócska, brutalitásról szóló videót, és azt hiszi, ő attól férfi, hogy elképzeli magát a szereplő helyébe, miközben alpárian trágárkodik.Nem tudom megérteni, miért van az, hogy egyes embereknél(?) a szexualitás a legocsmányabb alpárisággal párosul.
littlepet#92009-01-14 14:29:49
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/43893.jpg
egy masik BDSM oldalon kaptam ezt a levelet, de közkincse teszem..valoban megerdemli...
Szeretnek egy levelet megosztani Veletek...egy "Ur-tol"
kaptam akit vissza utasitottam...a level iroja NEM talalhato a Pixin!!!

A level Cime: ......Te kibaszot kurva

"........., ha itt lennél, most jól szájba basználak a..... írt leveledért, először lehet, hogy kézzel, szó szerint .... utána pedig egy erőszakos szopatás keretében a torkodra élveznék ... és ha öklendeznél, hogy nem tudod lenyelni, segítség képpen utána belepisilnék a torkodba ... és most nem érdekelne az ellenkezésed ..... kikötnélek, szétfeszíteném a szádat ..... és megkapnád ..... sőt, (bár nem vagyok a kakiszex híve), most jól megujjaznaám több ujjal, keményen a reszkető seggedet is... és ahogy kihúztam az ujjaimat a segglukadból, rögtön benyomnám a szádba tövig, és tisztára nyalatnám őket ..... megtanulnád egy időre, hogy Én parancsolok, te pedig engedelmeskedsz!
megtanulnád, hogy máskor nem pofázol vissza a Gazdádnak te ribanc szuka....
Ezzel együtt kedvellek  :-) 

/en is:))/
bogi-#82009-01-13 18:36:59
Válasz a(z) 1-es üzenetre:

Sziasztok!

Nagyon Örülök ennek a topiknak Lesfleursdumal, kitünő ötlet volt. Azt hiszem már anno sem kellett volna abba hagyni, akadnak bunkók....csak azt kellene elérni, hogy kiírhassuk a nevét is annak, aki ilyen levelekkel tisztel meg minket. Ja, személyiségi jogok, ? Azoké hol van, akiket megsértenek a trágár szövegükkel?

Hála az égnek nagyon keveset és nagyon régen kaptam az alábbihoz hasonló levelet, talán a visszavágós modorom elnyerte írójuk tetszését  :-P 

Csak kívánni tudom, hogy sikeres legyen ez a fórum...
navtsi1#72009-01-06 11:51:54
Én még a meggyőzés szót sem használnám. Annál sokkal árnyaltabb a probléma. Ha én szeretném a páromat (vagy mást)rávenni, hogy engedje meg nekem, hogy olyan módon okozzak élvezetet neki, ahogyan én szeretném, de ő nem ismeri a módszert, ezért húzódozik, nem egyszerű eset. Bonyolultnak látszik, de nem az. Először is kell egy feltétlen őszinteség. Ha nem vagyunk eléggé őszinték, eleve bukásra ítéltetünk. Lehet, hogy egyszer "eltűri" de második lehetőség nem lesz. A másik, beszélgetni kell, amikor kedve, kedvünk van hozzá. Ezt is őszintén. Mint a popószexnél, ami először bizony kisebb-nagyobb fájdalommal is jár. Kellő tapintattal, és fentiekkel szinte rá lehet vezetni a partnert, hogy kedve legyen kipróbálni. Végül, de nem utolsó sorban sok türelem. Ha azt mondja a partner,: most elég, akkor abba kell hagyni, nem szabad erőszakoskodni. Majd legközelebb tovább lehet lépni. Ismerem a fajtámat, a férfiak, "ha feltámad bennük az állat" türelmetlenek, dominálni és bizonyítani akarnak, hogy ők mennyire férfiak, de legtöbbször csak az derül ki, hogy ostobák és bunkók.Az első levélben említett szerencsétlen is ilyen, valahol látott egy rossz pornófilmet, és azt hiszi (nem gondolja), hogy az úgy neki is működhet. Arra mindenesetre jó, hogy ellenségeket szerezzen magának. Bocs a szószátyárságért, de valahogy így érzem kereknek.
kutat6#62009-01-05 20:25:50
Azért gondolatnak nem nevezném... inkább összehordott gondolatfoszlányoknak, merthogy koherencia nem nagyon van benne.
A prostituálásos rész külön tetszik, biztos ajánlottam volna neki más kereseti lehetőséget.  :-) 
berlioz#52009-01-05 20:03:41
Az a szerencse, hogy látszik a levélből az író rendkívöli érzékemysége és empátiája...:) szeritetek magán kívül gondolt a másikra is miközben kalapálta a gondolatait?

A levél szerinetm jól példáza. mi a különbség egy dom és egy egocentrikus akarnok között... legyőzés helyett megggyőzés, szerintem, még ilyen szituban is.
lesfleursdumal#42008-12-29 11:25:59
Válasz a(z) 2-es üzenetre:

Érzékenyen rátapintottál a legnagyobb problémára a levéllel kapcsolatban:)). Tréfát félretéve: persze, navtsinak igaza van, legfeljebb még annyit tennék hozzá, hogy szerintem túlzás lenne azt gondolni, hogy az illetőnek bármi valós köze lenne a BDSM-hez. Szerintem még a nőkhöz se nagyon, ha azt hiszi, hogy erre bárki is válaszolni fog érdemben:). Itt valóban csak idióta, perverz *elképzelésekről* lehet szó.
navtsi1#32008-12-29 11:00:17
Válasz a(z) 1-es üzenetre:Mit ne mondjak? Bemutatkozásnak igencsak gusztustalan. Nemcsak egy perverz őrült, hanem még trágár bunkó is. Nem csak a pezsgőspohár okán. Ez a jelentkező nem egy dom, hanem ehy idióta elképzeléseit idekörmölő bunkó! Azért mert valaki szereti az sm. játékokat és élvezi, nem kéne alpárinak lenni. Véleményem szerint.
varnyu#22008-12-25 19:16:12
Válasz a(z) 1-es üzenetre:

Nekem ebből a levélből egy dolog kapta meg a szemem:

miért pont pezsgős pohárból???? Pöttyös bögre mér nem jó???  :-O 
 :-D 
lesfleursdumal#12008-12-18 23:42:28
Számomra minden idők leggázabb levele az Eropolison, idén februárból:

"Hello Te Szolgaribanc !


Jóképű, tapasztalattal rendelkező DOM ffi vagyok : 35/190/90 fotom is van kérésre. Feltétel nélkül kell kiszolgálnod minden perverz vágyamat, íme egy kis előzetes mindabból, amire kényszeríteni foglak : kikötözés bilincs kéz-, és láb, csipeszek mellbimbóra és csiklóra, ostor korbács mellre és seggre, hátadra, tágítás pinába és seggbe, hugyozás szájba itatás pezsgős pohárból, erőszakolás, mélytorok öklendezésig, hányásig, verés, pofozás, ha számít csak olyan testtájékon ahol nem látszik felöltözve, ha nem akkor látható helyen is  :-)  szájba köpés, sperma nyeletés.

Prostituálás, pénzért dugatás idegenekkel, kölcsönadás, gang bang nagy létszámmal, 10-15 pasival is akár, leszbire kényszerítés, behugyoztatás, főleg párod előtt. Túlméretes vibrátorok seggbe pinába, nyílvános helyen szexre kényszerítés. Várom telefonszámos válaszod, vagy dom od számát, hogy felvehessem veled a kapcsolatot. Első alkalommal már kínozni, alázni akarlak !" 

Első levélként különösen megnyerő, valószínűleg tolongtak a jelentkezők:))...

[1-49]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2620BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba8371Biszexuális vagy, be kell lépned!

#dugjmegszegeden100love anal
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1320Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5650Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4280Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#utazzunk55100Sofőröm-készséges segítőm
Ajánlott szobák
#profi_csajok1120Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2120Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.