hirdetés
Simple vásárlói tájékoztató

Méret növelés

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

hirdetés

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

xxldildo

Méret növelés
Sziasztok!
Érdekelne, hogy sikerült már pénisz méretét növelni valakinek?
Péniszpumpa, gyógyszer, kenőcs, stb.... 

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
xxldildo
#7 (2020-11-23 13:32:41) |
A péniszpumpa jól megvastagítja egy kis időre, de ugyanakkor puhább is lesz. :(
csumpi86
#6 (2020-10-24 16:32:33) |
Válasz a(z) 4. üzenetre:
Azért az, hogy növelni rajta nem lehet nem teljesen igaz. Bár inat, kötöszövetet át lehet vágni, és kvázi átkötni műtéti úton, hogy a hasüregben levő részek kijjebb kerüljenek, lévén, hogy a pénisz fele az testen belül van. Hosszabb nem lesz, csak több lesz látható.

Ahogy mondod, legjobb növelő módszer, az, ha ledobja a férfi a sertésjelmezt, és lekapja a bozótot, plusz előkapja a cashgunt, és a megfelelő pillanatban kiszórja a Szent Istvánokat :)

[ugrás az előzményre]
pandora
#5 (2020-10-22 16:44:59) |
És még a nőkre mondják hogy elvakultak ha a külsejükről van szó. :napersze: 

A műcici, műköröm, műfenék, műszempilla férfi megfelelője a műfütyi?  :D  :D  :D 

Persze ahogy a nők azt hiszik, a ciciméretnek van bármi jelentősége az élet nagy dolgaiban, úgy a férfiak meg azt hiszik, hogy számít, mekkora a farkuk.
Pedig - eltekintve az extrém kicsi vagy extrém szélsőségesen nagytól - nem számít. A működőképessége annál inkább. ;)

sexlover6358
#4 (2020-10-22 13:48:13) |
A pénisz simaizmokból és erekből áll, nem lehet növelni, mint a haránt izmokat.
Emiatt csakis a vérbőség által lehet fokozni a teljesítőképességet, de tényleges növekedést soha nem lehet vele elérni.
sexfocus
#3 (2020-10-22 01:37:07) |
Semmilyen csodaszer, kenőcs nem növeli a méretét nettó pénzlehúzás az összes. Méretet növelni csak műtéti úton lehet. A potencianövelők csak az erekció méretét növelik meg.
A péniszpumpa csak átmenetileg növeli 1-2 percig amíg tart a vákuum hatása, de igazából az is csak az által hogy nagyobb fokú az erekció.
Egyetlen recept segít: ha valaki kövér akkor fogy, a hasi zsír csökkenésével a szeméremdombról is eltűnhet pár cm ami így optikailag növeli.
asdfg
#2 (2020-10-19 16:18:54) |
Szia
Nekem a zerex tabletta szerintem nagyon jo 
Sokaig tudsz jatszani es elvezetesen masnap is erzed meg 
Meg szerintem noveli es vastagabb en ugy latom ugyerzem 
Nekem nagyon bevalt 
Igaz tabletta melet van mas is mindig 
De jokat szoktam elvezni 
salo
#1 (2020-10-07 10:26:16) |
Szia,a péniszpumpa érdekel-Jóska

[1-7]

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.