leszbikus élményeitek!

itt vagy: Eropolis > Türelmi zóna > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




leszbikus élményeitek!
irja le mindenki a leszbikus élményeit,és tapasztalatait,kérdéseit a témával kapcsolatban!


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
szexilady65#42008-02-04 16:30:19
Sziasztok!

Én egy csinos, nagy mellű,kicsi popsijú csajszi vagyok. Sokszor eljátszottam az életben, hogy milyen lehet egy csajszival szeretkezni, és ilyenkormindig éreztem, hogy ndves lesz a bgyim, izzik  a puncim. Egyszer feladtam egy hírdetést, hogy párhoz csatlakoznék.Kaptam is válaszlevelet, meg is volt az első randink. Szimpatikus, sinos, nekem való csajszi volt a hölgytag, a pasitól nem voltam elájulva, de arra gondoltam bevállalom a cél érdekében. Folyamatos bizsergés volt bennem, amikor a csajra néztem. megbeszéltük a radit, hogy majd hármasban szeretkezünk, és marha nagy szerencsémre a barátja nem ért rá.  Mi lányok nek ültünk először beszélgetni, pezsgőzni, és egy óvatlan pillanatban odahajoltam a lányhoz, és finoman, szinte lehelt szerűen megcsókoltam. Éretem benne a vágyat, mohón visszacsókolt. Vad csókolózásba kezdtünk, és éreztem, hogy szétdurran a puncim, és a kezét belevezettem a tangámba. Mint a forró láva, úgy folyt belőlem az édes nedvesség. Szusszanásnyi szünetben elmentünk letusoltunk. A törölköző körém csavarva, bementem a szobába. Ott álvva ismét csókok következtek, a kezek simogatásától izzót a bőrünk. Mélyen blnyomtam az ujjaimat, a csiklóját simogattam, ő nyögött, és vonaglott. A melleit szívtam, nyalogattam, és már éreztem, hogy hamarosan elélvez a kezetől. Ekkor lefektettem, és olyan finoman, de vadul kinyaltam, hogy beleélvezett a számba.Mind ezt viszonozta, és olyan erős orgazmusom volt, mint még soha. Előkerült a felcsatolhatós műpénisz is, ezzel is kölcsönösen megdugtuk egymást. Ezután csak pihegtünk, és imádtauk a simogatásokat, csókokat. Sajnos azótanem tudtunk találkozni, ő elköltözött, de szívesen megteném újra, akár több lánnyal is, mert ez az érzés felejthetetlen.
kezdo29#32008-01-23 09:55:45
Én csak azt nem értem, ha ide tudtok fotót feltölteni, akkor mi szükség van a telefonra a 21. sz-ban, különösen, hogy nap mint nap beléptek ide a neten keresztül.Ha valaki nem szimpatikus, tisztességesebb megmondani neki, mint mindenféle kifogásokat keresni. Az pedig, ha valaki valakitől fotót kér, alapvető, hogy válaszban küld fotót is. Alapvető dolgok ezek, a képgyűjtőgetőket előbb vagy utóbb úgy is kiszűrik innen.
Szerintem...
rencsike#22008-01-21 19:46:49
Válasz a(z) 1-es üzenetre:na idefigyeljetek!megmondtam hogy nem tudtam megnézni a képeteket ennyire gyenge a felfogásotok?nincs nekem idöm a könyvtárban  szórakozni!megvolt a lehetöség hogy mmst küldjetek és megigértem hogy énis küldök nem hiszem el hogy nincs valamelyik ismerösötöknek olyan telója amin megnézhetnénk egymás képét!ha igazán fontos lenne nektek megoldanátok!lehet hogy nektek olyan sok szabadidötök van de nekem mostanában nincs!elegem van az ilyen emberekböl akikkel nemlehet szótérteni!
csinipar#12008-01-17 11:51:19
A(z) #1 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.

[1-4]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3020BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba89110Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti100perverzek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1110Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba500Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba4580Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3930Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1710Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.