Pontos(helységre gondolok. Nem lakcímedre!) lakhely

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Pontos(helységre gondolok. Nem lakcímedre!) lakhely
Szerintem ésszerűbb lenne, ha mindenki megadná a város vagy község nevét ahol lakik! Így sokkal racionálisabb lenne a keresés. Nem lenne az mint most.: Én Dunaújvárosi vagyok. Látok egy számomra érdekes nőt. Rá klikkelek az adatlapjára. Levelezés meg minden. Örülök, hogy végre megtaláltam akit keresek...És jön a pofára esés mert kiderül hogy tatán/Zalában/Esztergomban lakik. Mert csak az országrészt adta meg.... Néhány felesleges kört meglehetne spórolni. A konkrét lakhely kiírásával!! 0-rizikó mellett. Mert ebből még nem jön rá senki hogy csámpás Rozi adta fel a hirdetést Nagykátáról. Ellenben lehet hogy a cím elhagyása miatt vesztenek sokan jó néhány lehetséges partnert!Mert nem látván a pontos címet, egyszerűen tovább lépnek... A biztoshoz. És nem irkálnak feleslegesen..  
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
eye45#12009-10-05 02:38:40
Szia!
Nem tudom mihez kell  hozzászólni mert mindent elmondtál! Természetesen igazad van! Az én adatapmon látszik a város...de tényleg kényelmetlen ha másén ez nem látszik!

[1-1]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1120BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba3380Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba410Eropolis hivatalos maszti szobája

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba2040Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba1240Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok210Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba920Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.